Návštěvní kniha

Návštěvní kniha


1796 31. 05. 2019, 22:40 Josef

Dobrý den,
předem děkuji za skvělé a inspirující stránky. Chtěl jsem se jen zeptat, neuvažujete o tom, že byste záznamy z tras na kole dávala na web i v formátu například GPX?
Díky
Boleslav

---

3.6.2019, 21:45 Alena

Děkuji. Neuvažovala, ale mám to všechno nahrané ve složkách v mapách.cz takže by to neměl být až takový problém. Ale jestli chcete něco konkrétního zpětně, dejte vědět, pošlu vám odkaz.

1685 05. 06. 2017, 18:36 Markéta Web

Milá paní Aleno,
mám Vaše stránky moc ráda, vždycky zvědavě nakouknu, kde jste se zase toulala. Jste pro mě inspirací, zejména ty horské túry, byť nemám odvahu vydat se sama, naštěstí nemusím... Částečně jsem se u Vás inspirovala i cyklostezkou, když jsme jeli s dětmi předloni na kolách do Benátek. Vaše fotky ve mně probouzí chuť nabalit batoh a nazout pohorky! A v tom je jejich krása. A přitom nejde o žádné exotické lokality z druhého konce světa. Mám to totiž trochu podobně.
Zvědavě jsem opět nakoukla do čtení o Rychlebkách a Králičáku, máme to totiž za rohem a myslela jsem si, že už mě tam jen tak něco nepřekvapí... ovšem včera jsem si musela také "vygooglovat" vše okolo pana Josefa Tejkla a zírala jsem! Z článku o smrti jeho syna mě mrazilo, mám děti v podobném věku a hodně s nimi také cestujeme. Sice ne v říjnu na třítisícovky, ale i tak. Uf uf!
Takže díky za novinky z našeho kraje a přeji krásné protoulané léto a těším se na další fotky a povídání.
A mimochodem, kolem Paprsku se běžkuje opravdu skvěle! Jezdíme tam každý rok klidně i několikrát, Paprsek je záruka sněhu, upravených tratí a výborných borůvkových knedlíků Úsměv
Markéta


---

12.6.2017, 22:00 Alena

Tak jsem si u vás zase po nějaké době početla a smekám. Otočit Benátky tam i zpátky, to je úžasný počin s dvěma dětmi. Držím palce, ať vám to všem stále tak skvěle šlape do pedálů i v pohorkách a ať váš anděl strážný nikdy nespí.

1456 13. 01. 2015, 07:28 Josef

paní Aleno, jednak děkuji za možnost si prohlédnout krásné fotografie z vašich cest, je to také inspirace i pro nás, kam se podívat. Pro zajímavost, loni v říjnu jsme se možná i potkali v údolí Wachau, byli jsme na stejných místech a byla stejná mlha.
Kdykoliv to jde, myslete na to, že jste už zdravá a je vám dobře.
Josef

---

15.1.2015, 21:20 Alena

Organizované zájezdy mají tu nevýhodu, že člověk musí vyrazit za každého počasí - byla to škoda, mohla to být barevná podzimní nádhera. Tak třeba někdy jindy...
A díky - já na to prostě nemyslím vůbec.

1385 08. 09. 2014, 17:49 Zdena Flejberková

Dobrý den, minulou neděli jsme se s mužem vrátili z cesty kd pramene Labe domů do Ustí n.L. inspirováni i vašimi poznatky, které jsme na vašich stránkách objevili. Etapy jsem sestavila dle našich možností /65 a 68 let/ cca 70 až 80 km. Nocovali jsme po penzionech ve Špindlu, Josefově, Přelouči,Poděbradech a autokempu v Mělníku. Bylo to báječné i přes střídavé počasí, jen nás trochu rozladilo to, že není návaznost cyklobusu z Vrchlabí do Špindlu na příjezdy vlaků. Pokud bude sloužit zdraví, vyrazíme kus po Německu. Díky za inspiraci a přejeme hodně zdaru a zdraví !
Flejberkovi Ústí n.L.

---

15.9.2014, 21:55 Alena

Díky, moc nás těší, že se naše postřehy hodily a přeji spoustu pohodových kilometrů - přidávám pro inspiraci jeden odkaz - Labskou stezku není nutno pojmout jako sportovní výkon, ale lze si ji taky jen tak prostě užít.
Labská stezka 2014

702 20. 11. 2010, 18:22 Alena

ad 700
Díky Josefe - přeji zdraví a také rokliny Slovenského ráje plné ledopádů !!

700 19. 11. 2010, 17:47 Josef Kavka

Všechny Vás srdečně zdravím.
Při brouzdání po webu CK Kudrna jsem se náhodou proklikal na Vaše stránky a byl jsem jako v mrákotách.Tolik velmi hezky zpracovaného čtení,grafů a fotografií jsem na jednom místě již dlouho neviděl.Od té doby(když je čas)nedělám nic jiného,jen pročítám a kochám se fotografiemi z Vašich výletů.Je to pro mne velmi inspirující.Už teď plánuji harmonogram tras pro příští rok.Zřejmě to budou Slovenské hory.Pro začátek to bude asi po Vašem vzoru Slovenský Ráj.Přeji Vám iVaší rodině mnoho krásných tras,štěstí,ale hlaně to nejdůležitější:ZDRAVÍ A VŮLE.Vím o čem mluvím,protože jsem prodělal dvě operace páteře a myslel jsem,že už na žádný kopec nevylezu.Ale ono to jde.S úctou Josef Kavka.

14 26. 01. 2006, 22:43 Josef

Mám ke Klenčí a Chodsku osobní vztah, i když tam nebydlím. Byl jsem tam v letech 1971-72 na vojně, většinou na Čerchově›, ale i v objektu, který je dnes přeměněn na byty. Rád se tam vracím. Otázka: Proč máte na klenečském hřbitově mnoho přátel? Děkuji.